Biedrība „Resursu centrs cilvēkiem ar garīgiem traucējumiem „ZELDA”” aicina darbā juristu

3.02.2023.

Paredzamais nodarbinātības periods: uz nenoteiktu laiku

Darba pienākumi:

  • Konsultēt personas ar garīga rakstura traucējumiem juridiskos jautājumos (piemēram, par sociālajām tiesībām, civiltiesībām, krimināltiesībām, administratīvo pārkāpumu lietās);
  • Sagatavot personas lietā nepieciešamos dokumentus;
  • Piedalīties RC ZELDA pētījumu, viedokļu un publikāciju gatavošanā.
  • Savas kompetences ietvaros iesaistīties RC „ZELDA” apmācību, semināru, diskusiju un konferenču organizēšanā

Galvenās prasības un kompetences:

  • Otrā līmeņa augstākā izglītība vai maģistra grāds tiesību zinātnēs;
  • Profesionālā darba pieredze cilvēktiesību jomā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas. Vēlamas arī krievu un angļu valodas zināšanas. Citas svešvalodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • Precizitāte darbu izpildē, augsta atbildības sajūta;
  • Spējas izteikties un argumentēt savu viedokli, spējas strādāt patstāvīgi.

Piedāvājam:

  • Dinamisku darbu jaukā un atbalstošā kolektīvā;
  • Apmācības:
    • uz personu vērstā domāšanā un plānošanā;
    • vieglajā valodā un alternatīvās komunikācijas metodēs;
    • par personām ar garīga rakstura traucējumiem.

Plānotā darba slodze: 40 stundas nedēļā.

Darba alga: 1300 līdz 1450 EUR (Bruto).

Kontaktinformācija:

Lūdzam sūtīt CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: ieva@zelda.org.lv vai pa pastu: Mārupes iela 4-31, Rīga, LV-1002. Pieteikumus gaidīsim līdz 28.02.2023.